Zavřít reklamu

Na Steamu odstartoval cenový masakr. Největší herní pecky lze nyní sehnat za pakatel

Rozbijte svá prasátka. Největší herní pecky za ně totiž stojí.

22. 11. 2018    

Steam

Předvánoční slevové šílenství v podobě Black Friday zasáhlo prakticky celý svět a nevyhnulo se ani studnici her – Steamu. I na něm totiž lze nyní získat spoustu skvělých herních pecek o desítky procent levněji, což se vzhledem k cenám některých titulů rozhodně vyplatí. 

V podzimním výprodeji Steamu se objevilo skutečně mnoho parádních titulů, které by byl hřích nekoupit. Pořídit si můžete například Life is Strange 2 za polovinu ceny, Jurassic World Evolution se slevou 60 % či závodní pecku Crew 2 též se slevou 60 %. Ve slevě ale nechybí ani klasiky typu Grand Theft Auto V, na které padla sleva 34 %, Zaklínač 3 se slevou 60 %, Far Cry 5 se slevou 50 % nebo nejnovější Assassin’s Creed se slevou 33 %. Pokud jste pak nehráli předchozí díl Origins (který z vlastní zkušenosti vřele doporučuji), př ijeho nákupu můžete nyní ušetřit 60 % z původní ceny. Třešničkou na dortu je pak kolekce Borlerlands se slevou neuvěřitelných 94 %. 

Pokud si tedy brousíte na pořízení nové hry zuby, rozhodně na Steam mrkněte. Některé slevy jsou totiž skutečně brutální a byl by hřích je nevyužít. Tak levně si totiž hodiny zábavy u svého počítače hned tak neužijete. Ale pozor, nabídka platí jen do 27. listopadu.