Zavřít reklamu

Na remaku hry Resident Evil 2 se podílí přes 800 vývojářů

Remake populárního Resident Evil 2 vyvíjí přes 800 vývojářů.

20. 11. 2018     Zdroj

Resident

Pokud se vám zdálo, že na Resident Evil 6 pracovalo příliš mnoho vývojářů, tak vás zřejmě šokuje, že na Resident Evil 2 Remake pracuje ještě více lidí. Tato informace byla nyní vypuštěna a hráči po celém světě nestačí žasnout.

Remake Resident Evil 2 má na svědomí ohromné množství lidí

Resident Evil 6 byla velká hra na které pracovalo přes 600 vývojářů. Skrze Alexe Aniela nyní prosákla informace, že na chystaném remaku druhého dílu pracuje přes 800 vývojářů, což je úctyhodné číslo. Alex je jedním z největších fanoušků série Resident Evil a potvrdil to v jednom z vysílání právě z centrály Capcomu.

Celkové číslo lidí, kteří se podílejí na vývoji je složeno z ohromného týmu motion-capture. Tato divize tvoří pohyby do hry, které se následně převádějí do digitální podoby. Pak je tu také velký tým programátorů. To dává naději, že by remake opravdu mohl být podařeným a velkým kouskem. Resident Evil 6 nabídl tři ohromné kampaně a k tomu jednu bonusovou za Adu Wong.

Doufejme, že to bude stát za to. Resident Evil2 Remake je plánován na 25. ledna 2019 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Navíc začínají sílit spekulace o Resident Evil 8, který by mohl být představen v následujícím roce.