Zavřít reklamu

Na počítače brzy dorazí parádní simulátor zoologické zahrady

Vyzkoušejte si, jaké to je být ředitelem zoologické zahrady.

25. 4. 2019     Zdroj

Kdo by neměl rád zoo. Spousty zajímavých zvířat, příroda, vymazlené výběhy a všudypřítomná dobrá nálada pramenící z nadšení převážně malých návštěvníků totiž dělá z výletů do zoologických zahrad nezapomenutelný zážitek. Co ale dělat, když máte zoo daleko, ale přesto byste jí rádi navštěvovali pravidelně nebo jí dokonce vedli? Není nic jednoduššího, než si jí postavit – tedy alespoň ve virtuálním světě. 

Vývojáři ze studia Frontier prozradili, že chystají další velkolepý projekt, kterým má být PC hra Planet ZOO. Jednat by se mělo o realistický simulátor zoologické zahrady, ve které se budete starat prakticky o vše, co je pro bezproblémový chod nutné. Ale pozor, jelikož se má jednat o skutečně realistický simulátor, i zvířata se budou chovat přesně tak, jako jejich živé předlohy. Své počínání tak budete muset přizpůsobovat spoustě faktorů v čele s nimi. 

Na starost však nebudete mít jen svou zoologickou zahradu, ale de facto celý svět. Čas od času se totiž dostanete do situace, kdy budete některé ze svých zvířat muset vypustit do divočiny, abyste jeho druh zachránili před vymřením. Už nyní se tak dá říci, že se setkáme s herními prvky, kterými se doposud žádná jiná hra nechlubí. 

Pokud si tedy brousíte na vlastní zoologickou zahradu zuby, zakroužkujte si v kalendáře podzimní měsíce. Právě na podzim má totiž hra exkluzivně na PC dorazit. Snad tedy naplní velká očekávání.