Zavřít reklamu

Na PC se chystá další titul ze světa Her o trůny. Vychází ještě tento rok

V nové hře ze světa Game of Thrones si zahrajeme za jednotlivé rody.

18. 6. 2020     Zdroj

Vydavatelé ze studia Asmodee Digital chystají novou hru ze světa Game of Thrones. Bohužel se nejedná o žádnou AAA hru se skvělou grafikou a špičkovými prvky, Oznámena totiž byla digitální verze deskové hry s kompletním názvem Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition. Hru vytváří studio Dire Wolf Digital a plánované vydání je v třetím kvartále tohoto roku.

Ve hře budete mít na starost jednotlivé rody, jako třeba Lannistery, Baratheony nebo Starky a cílem bude zničit ostatní hráče. Města a regiony půjdou zabírat nejen pomocí armád, ale také postupným navyšováním vlivu. Asmodee Digital ještě neoznámilo, jestli se chystají i přídavky, které jsou známé z deskové verze, jako třeba Clash of Kings nebo Mother of Dragons. Dobrou zprávou je všsk to, že nebude chybět umělá inteligence, takže si celou hru můžete užít i sami.

 

Jedna hra zabere hodinu až dvě, existovat však bude exkluzivní výzva pro hráče digitální verze, která se nazývá The War of the Five Kings. Přesné detaily toho, co bude obsahovat, ještě nejsou známé. Víme už však to, že díky této výzvě naroste herní doba na šest až osm hodin. Digitální verze deskové hry Game of Thrones vychází nejprve na PC. Podpora herních konzolí anebo třeba mobilních telefonů nebyla v tuhle chvíli oznámena.