Zavřít reklamu

Na která DLC a datadisky se můžeme těšit

Do konce letošního roku nás čeká několik zajímavých datadisků a DLC. Pojďme si společně projít ty nejdůležitější.

28. 9. 2016    

K dnešním hrám už neodmyslitelně patří DLC (my staromilci se chytáme za hlavu a spíláme k herním božstvům) a samozřejmě úplně nevymizely i klasické datadisky (my staromilci všichni do jednoho tleskáme). Pojďme se v krátkém výčtu podívat, která rozšíření nás do konce roku čekají.

Sunless Sea – Zubmariner

Roguelike námořní hříčka se dne 11. října dočká nového datadisku. A jak už název napovídá, bude se točit kolem ponorek. Podíváte se v něm pod hladinu a budete čelit novým nástrahám. Nová monstra, lokace, úkoly a přístavy. Už samotná hra byla dost zábavná, takže se určitě těšte.

thalatte_large

Dark Souls III – Ashes of Ariandel

25. října se dočkáme datadisku k poslednímu dílu série Dark Souls. Dodatek nás zavede Ariandelu inspirovaného, pro DS sérii ne moc typickou, severskou mytologií. Zasněžené krajiny, vichřice a hordy nepřátel, bossy nevyjímaje. Kdo by se koneckonců rád nevrátil ke starému dobrému Dark Souls. Teď budeme mít konečně zase motivaci.

poukaz-vyhra

GTA V – Bikers DLC

GTA V online pořád šlape a čítá desítky tisíc hráčů. Zejména proto, že autorům není jejich počin lhostejný a přidávají do něj nový a nový obsah. Další novinkou je Bikers DLC, které vám zpříjemní cestování na motorkách. Motorkářské gangy, kluby, combat systém na motorkách (ano budete moci vzít mačetu a likvidovat s ní protihráče, aniž by jste z vašeho dvoukoláku vůbec sesedli). Nové zbraně a dopravní prostředky jsou samozřejmostí. Navíc bude přídavek zcela zdarma, takže není jediný důvod, proč ho nevyzkoušet. Celé taškařice vychází 4. října.

maxresdefault-1

Star Wars: The Old Republic – Knights of the Ethernal Throne

Uf. To je dlouhý název. Před pěti lety se dostala na světlo světa MMORPG hříčka Star Wars: The Old Republic, po začátečním boomu začala hra pomalu upadat (respektive počty hráčů). Vždy se to zlepšilo vydáním datadisků, v konečném důsledku se hra v podstatě zachránila až změnou modelu na free to play. Takže naše předaleká galaxie stále žije a bude žít daleko živěji. Vychází totiž v pořadí čtvrtý datadisk. Sice o něm moc nevíme, ale měl by vyjít v listopadu letošního roku a být silně zaměřený na příběh. No, uvidíme, co se chystá.

swtor-2011-11-27-22-52-08-90

The Sims 4 – City Living

To by nebylo, aby každý rok nevyšlo alespoň jedno rozšíření k The Sims. Tentokrát pochopitelně k The Sims 4. Datadisk City Living vám do hry přidá nové město a čtyři nové sousedství. Navíc můžete začít kariéru v nových odvětvích – politice, kritice nebo ve sdělovacích prostředcích. Samozřejmě nesmí chybět nové budovy a vybavení domácností. Jupí. Vychází 1. listopadu.

the-sims-4-city-living-official-apartments-trailer-0102

Stellaris – Leviathan

Jak už název napovídá, v novém datadisku pro veleúspěšné vesmírné putování Stellaris, bude vše obřích rozměrů. Leviathani, obří příšery, se kterými se budete moci utkat. Ale pozor! Budete moci, ne muset. Dále nás čekají obrovské bitvy impérií, enklávy, obchodníci a celkově kupa nového obsahu. Výborná hra se tak zajisté stane ještě atraktivnější. Dočkáme se pravděpodobně během října.

maxresdefault

The Division – Survival

Vychází druhé ze tří naplánovaných DLC pro online survival střílečku The Division. Zatímco v prvním rozšíření nazvaném Underground jste se blíže podívali pod město do tunelů, ve druhém zakusíte pořádně nevlídné počasí. Ano, právě na počasí a přežití v něm se bude DLC zaměřovat. Kromě toho také na krizové a extrémní situace spojené se získáváním a nedostatkem zásob. Vydání bylo trošku posunuto, ale do konce roku bychom se měli dočkat.

tc-the-division-survival-rogue-agent

Lego Dimensions

Nakonec jsme si nechali něco trošku jiného. Lego Dimensions je multiplayerová online sandboxová hříčka. V podstatě si v ní stavíte světy – dokupujete světy, prožíváte příběhy – dokupujete příběhy, hrajete za postavy – dokupujete postavy. Je to docela taškařice, byť drahá. K samotné hře si totiž pořizujete lego sestavičky (klasické reálné lego), které pak můžete přenést do hry. No, a nám 18. listopadu začnou vycházet nové sety! Konkrétně se jedná o Fantastická zvířata a kde je najít, Sonic, Gremlini, E.T. nebo Adventure Time.

15-lego-bttf-0