Zavřít reklamu

Na jaké hry se můžeme v říjnu těšit?

Jaké hry byste si v říjnu rozhodně neměli nechat ujít?

9. 10. 2017    

Ani v říjnu nepřijdeme o pořádnou nálož herních novinek. Pojďme se společně podívat na některé hry, které byste si tento měsíc rozhodně neměli nechat ujít.

Assassin’s Creed Origins

Začít musíme novým dílem ze série Assassin’s Creed, který nese název Origins. Jelikož se minulý rok Ubisoft (údajně) soustředil na představení celovečerního filmu Assassin’s Creed, který mimochodem určitě nedopadl podle mnohých představ, tak nám nepředstavil žádný nový díl. Můžeme ale klidně říct, že tato roční pauza Asasínům jenom prospěla, protože nový Assassin’s Creed Origins vypadá opravdu famózně.

Oproti poslednímu dílu Assassin’s Creed Syndicate se letos přesuneme o několik staletí nazpátek a ocitneme se v krutém, ale přesto nádherném starověkém Egyptě. Otevřený svět nabídne velkolepý rozlehlý svět, nová zvířata a nový bojový systém. Nouze nebude ani o některé starší, ale osvědčené herní prvky, které byly použity v předešlých dílech.

Do Egypta se podíváme 27. října, kdy hra vychází pro PC, PS4 a Xbox One.

Middle-earth: Shadow of War

Jako druhý titul tu máme Middle-earth: Shadow War, který je přímým pokračováním předešlého dílu a tudíž se odehrává i ve stejném světě. Hra nabídne zbrusu nové funkce, jako je třeba verbování vlastní armády, se kterou pak dobýváte pevnosti. Chybět nebude ani Nemesis systém, díky němuž se bude vyvíjet a měnit chování nepřátel.

Middle-earth: Shadow of War vychází už zítra, tedy 10. října pro PC, PS4 a Xbox One.

The Evil Within 2

Druhý díl akční hororovky The Evil Within 2 se odehrává tři roky po prvním díle. Hlavní postava Sebastian se otřese z předešlých událostí a s pomocí své bývalé partnerky Juli se vydá do v mysli vytvořeného města Union, odkud se pokusí najít a zachránit svou roky nezvěstnou a údajně mrtvou dceru Lily. Pomocí komunikátoru od Juli se mu daří procházet městem a komunikovat s Lily a Juli.

The Evil Within přichází v pátek 13. září a jako vždy tradičně pro PC, PS4 a Xbox One.

Age of Empires: Definitive Edition

Úplně předělená verze staré klasiky Age of Empires určitě potěší všechny milovníky strategií. Remasterovaná verze úplně prvního dílu Age of Empires nabídne nejen 4k rozlišení, ale i vylepšení některých herních prvků, které jsou pro dnešní strategie zcela běžné, ale v dřívější době ještě nepoužívané. Této speciální edice bychom se také měli dočkat v případě druhého a třetího dílu. Kdy ale vyjdou ještě přesně nevíme a Microsoft se o tom doposud nezmínil.

Age of Empires: Definite Edition vyjde 19. října jen pro Windows 10, a to proto, aby byla v rámci 20. výročí zachována věrnost prvnímu dílu, který tehdy vyšel pouze pro PC.

Destiny 2 (PC)

Ačkoliv Destiny 2 vyšlo pro konzole již před měsícem, PC hráči si musí ještě pár dní počkat až na konec října. Vychutnat si vzrušující příběh, vyzkoušet nové prvky a bojovat se zlem budou moct PC hráči až 24. října.