Zavřít reklamu

Na Epic Games Store můžete po celý týden stahovat zdarma Overcooked

Další týden je za námi, což mimo jiné znamená i novou hru v Epic Games Store, kterou si kdokoliv může stáhnout zdarma. Dřívější spekulace hovořily o tom, že uvidíme akční hru s dinosaury ARK. Jenže byla pravděpodobně odložena kvůli nepokojům v USA. Místo toho tak Epic sáhnul po menší, ale stále zábavné hře Overcooked. Pro […]

5. 6. 2020     Zdroj

Další týden je za námi, což mimo jiné znamená i novou hru v Epic Games Store, kterou si kdokoliv může stáhnout zdarma. Dřívější spekulace hovořily o tom, že uvidíme akční hru s dinosaury ARK. Jenže byla pravděpodobně odložena kvůli nepokojům v USA. Místo toho tak Epic sáhnul po menší, ale stále zábavné hře Overcooked.

Pro věrné fanoušky Epicu se nejedná o žádnou novinku. Hra už totiž byla k dispozici zdarma v minulém roce. Jedná se o kooperační hru, ve které je cílem vařit různé pokrmy. Původně vyšla v roce 2016 a již od začátku získávala dobrá hodnocení, hlavně kvůli dobré kooperaci.

Na jednom zařízení ji můžou hrát až čtyři hráči, kteří musí spolupracovat, aby jejich restaurace prosperovala. Zákaznici budou mít častokrát podivná přání, která budete muset splnit co nejrychleji. Zpočátku bude vaření jednoduché, obtížnost však postupně graduje a navíc se i mění kuchyně, ve kterých se musíte strategicky pohybovat. Jedna kuchyně je například mezi dvěma nákladními vozidly, další je na lodi, kde se suroviny neustále přesunují ze strany na stranu.

Podobně jako u jiných kooperačních her, i zde se nemusí šetřit nadávkami. Obzvlášť pokud někdo hraní vezme vážně, pokusí se o dobré skóre a ostatní mu to schválně či omylem kazí. Overcooked si můžete přidat zdarma do Epic Games knihovny až do 11. června.