Zavřít reklamu

MyDigitalSSD oznamuje nový disk BPX Pro NVMe SSD

Nový SSD disk, který údajně posouvá dosavadní limity.

6. 9. 2018     Zdroj

MyDigitalSSD BPX Pro

Společnost MyDigitalSSD, která sídlí v severní části města New York, se snaží přinést vysoce kvalitní hardware se skvělou podporou, dlouhou zárukou a za co nejnižší možnou cenu. Jako společnost fungují od roku 2007 a dnes oznámili své nové SSD. To ponese název Bullet Proof eXpress (BPX) Pro PCIe 3.1 x4 NVMe M.2 SSD.

Tento disk využívá controller od společnosti Phison, který je současně jejich vlajkovou lodí, a to model E12. Tímto krokem se očekává, že BPX se kouskem opravdu pro náročné uživatele, stejně jako Samsung 970, ale měl by být značně levnější a disponovat jemně nižší výkonností. BPX využívá rozhraní se čtyřmi pásmy, které mají za cíl dosáhnout nejlepších sekvenčních rychlostí. A to až 3,4 GB/s při čtení a 3,1 GB/s při zápisu, přičemž si stále zachovává chvályhodnou schopnost rychlejšího zapnutí PC, aplikací a spousty dalšího. Bohužel přesná rychlost nebyla doposud upřesněna.

Cena a dostupnost

SSD disk přichází v několika kapacitních variantách, a to 240 GB, 480 GB, 960 GB a 1920 GB a u všech je garantovaný špičkový výkon až 3,115 TBW s pětiletou zárukou.

MyDigitalSSD BPX je nyní dostupný ve formě předobjednávky na Amazonu a dalších autorizovaných prodejců za ceny – $99, $149, $279, $599. Čímž se stane o dost levnějším, než jeho konkurent Samsung Evo.