Zavřít reklamu

Multiplayer v Cyberpunku 2077? Reálné to rozhodně je

Hra více hráčů je v chystaném Cyberpunku vcelku reálnou záležitosti.

15. 6. 2018     Zdroj

Jedním z vrcholů press konferencí na E3 bylo bezesporu představení hry Cyberpunk 2077. Tato na první pohled parádně vypadající hra z budoucnosti by měla kombinovat především RPG prvky s klasickou střílečkou z pohledu první osoby. Donedávna jsme si však mysleli, že se dočkáme jen singleplayerové části. To by ale nakonec nemusela být tak úplně pravda. 

Na světlo světa se dostaly velmi zajímavé informace, které padly z úst vývojářů prezentujících hru vybrané společnosti. Na prezentaci za zavřenými dveřmi totiž došlo i na otázku multiplayeru a jeho budoucnosti ve hře. Jeden z vývojářů ale osazenstvo překvapil tvrzením, že multiplayer úplně nezavrhl. Podle jeho slov nechce tým vývojářů zatím nic slibovat, jelikož jeho primárním cílem je dotáhnout k dokonalosti právě kampaň pro jednoho hráče. Nicméně tím, že příchod multiplayeru nevyvrátil, naznačil, že s touto myšlenkou vývojáři koketují a je možné, že se jej skutečně dočkáme. 

V tuto chvíli je tak poměrně jasné jedno – až hra vyjde, multiplayer v ní nebude. To se ale může samozřejmě změnit dodatečným updatem, který tuto možnost zpřístupní. Kdy tomu ale tak bude samozřejmě říci nemůžeme. Bohužel totiž zatím neznáme ani datum vydání hry. Měla by ale dorazit někdy v průběhu příštího roku na Xbox One, PS4 i PC.