Zavřít reklamu

Informace o Cyberpunk 2077 z uzavřené prezentace

CD Projekt RED za uzavřenými dveřmi odprezentoval gameplay ze hry Cyberpunk 2077.

12. 6. 2018     Zdroj

Na nedělní konferenci Microsoftu se konečně po dlouhých šesti letech opět objevila hra Cyberpunk 2077. K naší smůle jsme však viděli pouze trailer a nic více. Nyní se však společně s dalšími vybranými, dostal na uzavřenou prezentaci Andrew Reiner z magazínu Game Informer a přináší první info.

Pro některé bude možná zklamáním, že hra je hratelná z pohledu první osoby. Nekoná se tedy styl Zaklínače. Nicméně se to trochu tušilo, ale byla tu jistá modlení se k hernímu bohu, aby nadělil možnost přepnutí. Hra prý vůbec nemá nahrávací obrazovky, kromě té prvotní. Pak už jede zcela plynule bez přerušení. Město je ohromné a živoucí.

CD Projekt RED se pustil do ambiciózního projektu

Dočkáme se i dopravních prostředků, neboť budou dostupná vozidla. Těmi výjimečně budete moci jezdit z pohledu třetí osoby, aby bylo vidět i vozidlo. Cyberpunk má prý úchvatnou grafickou stránku a celkové ztvárnění. Hlavní hrdina může být upravován skrze upgrady a nechybí ani úprava zbraní. Hlavní hrdina potažmo hrdinka, podle toho, co hráč zvolí se jmenuje V. Přestřelky jsou prý úchvatné a dá se při nich běhat po zdi a využívat různých speciálních pohybů, včetně zanoření meče do zdi.

Snad nám CD Projekt RED brzy ukáže z Cyberpunk 2077 něco více. Hra zatím oficiálně nepotvrdila platformy a neznáme ani datum vydání. Mohlo by se jednat o jeden z prvních next-genů, podobně jako v případě The Elder Scrolls VI?