Zavřít reklamu

Multiplayer v Cyberpunku 2077? Není to nereálné

Něco velkého se blíží.

22. 8. 2019     Zdroj

Cyberpunk

Cyberpunk 2077 je bezesporu jednou z nejočekávanějších her posledních měsíců. Dorazí sice až příští rok, už nyní o ní však víme relativně velké množství zajímavých detailů. Například i o tom, jak se vývojáři dívají na možný multiplayer.

Pokud jste příznivci hraní pro více hráčů, máme pro vás skvělou zprávu. Cyberpunk, který by měl být v mnoha ohledech skutečně revoluční, by jej totiž obdržet mohl. Vývojáři se však podle svých slov nyní stále soustředí především na singleplayer, který je nyní naprostou prioritou. Jakmile se podaří dokončit ten ke spokojenosti naprosto všech, otevírají se vrátka právě pro možný multiplayer. I s ním by ale bylo moře práce a je tedy pravděpodobné, že by nedorazilo ihned. To ostatně potvrdili i vývojáři, podle jejichž slov chtějí i multiplayer dotáhnout k naprosté dokonalosti, pokud se do něj pustí. Pokud by však do hry nezapadal, studio jej raději odpíská a hru nechá ryze singleplayerovou záležitostí. 

Uvidíme, jak tedy situace okolo režimu pro více hráčů dopadne. Je sice jasné, že muitiplayer v revoluční hře by byl naprostá pecka a mohl by teoreticky konkurovat i fenoménu jménem GTA V, avšak je jasné, že kdyby jím hrozilo jakékoliv zkažení hry, neměl by příliš smysl. Jak se celá situace vyvrbí ukáže až čas.