Zavřít reklamu

MSI oznamuje nový high-end notebook P65

Výkonný notebook pro náročné uživatele.

11. 9. 2018     Zdroj

Společnost MSI, která je velmi dobře známá a má kvalitně vybudované jméno na trhu, dnes oznámila nový notebook. Ten je navržen pro náročné uživatele, například tvůrce videí, vývojáře her a ostatní, kteří vyžadují vysoký výkon. Notebook ponese modelové označení MSI P65 a přijde s jednoduchým designem, ale vysoce kvalitními komponenty. Zajímavou novinkou je takzvaný tenký displej, díky čemuž se zvýší výdrž baterie.

MSI se zaměřilo na poskytnutí veškerých požadavků, které by nároční uživatelé mohli mít. Tudíž o chod zařízení se postará procesor osmé generace, kterým bude Intel Core i7. Ten bude doplňovat dedikovaná grafická karta, pro kterou nebude žádný problém si poradit například se střihem / renderem 4K videa. Notebook bude nadále disponovat čtečkou SD karet, USB Type-C, USB Type-A, HDMI, micro-DisplayPort a kombinovaným portem pro ethernet nebo jack.

Nový notebook P65 bude dostupný ve stříbrné, nebo limitované bílé verzi. Limitovaná verze sdílí stejné specifikace, avšak bude vybavena grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1070 Max-Q, audiosystémem Hi-Res a portem Thunderbolt 3. Mezi další výhody bílého modelu patří balení, notebook totiž přijde k uživateli v nádherném dřevěném boxu a je na něj automaticky poskytována o rok prodloužená záruka.

Stříbrná verze bude vybavena grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1060 Max-Q nebo GTX 1050 Ti.

Cena a dostupnost

MSI P65 bude dostupný na konci září 2018. Společnost bohužel dosud mlčí o ceně a neexistují žádné spolehlivé informace.