Zavřít reklamu

Mrkněte na parádní hraný trailer k novému Far Cry: New Dawn

Zlá holka je vždy problém. A co teprve, když jsou dvě?

6. 2. 2019    

Pokud si libujete v post-apokalyptických řežbách,  máte první polovinu února ve svých kalendářích zakroužkovanou pěkně tučně. Na konzole a PC totiž dorazí nový díl Far Cry, který nese tentokrát podtitul New Dawn. Ten bude zasazen do světa předešlého dílu, ale přesto se v něm rozhodně nudit nebudete. Život v atomovou bombou zdevastované Montaně vám totiž budou “zpříjemňovat” dvě pohledné sestry, které jsou však zatraceně nebezpečné. A právě ty se dokonale představily v novém hraném traileru, který Ubisoft pověsil na YouTube. 

Jak můžete sami vidět, ani jedna z dívek se násilí rozhodně nebojí – ba naopak. I návštěvu na první pohled poklidného baru totiž za pár vteřin proměnily na hon všeho, co se hýbe a nesmýšlí podobně, jako ony dvě. Rotační kulomet jim sice na konci videa na pár vteřin zavaří, i s tím si však nakonec bez sebevětší námahy poradí. Je tak prakticky jasné, že v novém Far Cry budeme mít co do činění se dvěma vraždícími stroji, které se nezastaví prakticky před ničím. Ostatně, svědčí o tom i jejich přiznání se k zabití vlastního otce.

Uvidíme, jakým směrem se bude série Far Cry ubírat v dalších dílech. Faktem totiž je, že už si toho prošla skutečně dost a ani v jednom případě vyloženě nezklamala. Snad si tedy odnese kladná hodnocení jak z New Dawn, tak i z některého z budoucích dílů.