Zavřít reklamu

Mrkněte na fantastický trailer k vydání Marvel’s Spider-Man

Marvel’s Spider-Man se prezentuje k dnešnímu vydání fantastickým trailerem.

7. 9. 2018     Zdroj

Vůbec nepochybujeme o tom, že během dnešního dne většina majitelů PS4 zamíří do obchodu či do PlayStation Store pro nového Spider-Mana. Marvel’s Spider-Man vychází právě dnes a vývojáři si na poslední chvíli přichystali doslova parádní trailer.

Společně s tím byl vydán i krátký filmeček vývojářů o tom, jak probíhá pohyb po městě. Jelikož jsme měli již možnost Spider-Mana zrecenzovat, tak můžeme potvrdit, že pohyb po Manhattanu je více než vyvedený. Vůbec nepochybujeme o tom, že pavoučí hrdina prodá miliony kusů. Jeho návrat po letech je o mnoho vydařenější, než byl poslední kousek od společnosti Activision.

K samotnému traileru se jen zmíníme, že je nádherně podaný. Spider-Man je tu vyobrazen jako padlý hrdina, který se musí zvednout, aby nejen zvládl současný problém, ale dokázal se postavit i všem záporákům, kteří mu přijdou do cesty. Trailer nese název Be Greater a do dnešního večera určitě nabere statisíce zobrazení.

Už nyní se nedá pochybovat o tom, že titul se dočká pokračování, které by mohlo přijít jako jeden z launchových titulů pro konzoli PlayStation 5. Je tedy možné, že za dva roky tu máme Spider-Mana alias Petera Parkera zpět. Do té doby je ale nejprve nutné dohrát první titul a přichystat se na trojici DLC, která se chystají v průběhu podzimu.