Zavřít reklamu

MotoGP 10/11 již v březnu!

Už během měsíce března vydá společnost Cenega Czech další sérii oficiálních motocyklových závodů Moto GP 10/11. Fanoušci, kteří upřednostňují dvojici rychlých kol před čtveřicí, se tak mohou těšit na spoustu novinek, jež nový díl přinese. Jednou z nich je zbrusu nový prvek v podobě nastavitelné hráčské asistence, která umožňuje fanouškům simulace i arkádového závodění rozpoznat […]

16. 1. 2011    

Už během měsíce března vydá společnost Cenega Czech další sérii oficiálních motocyklových závodů Moto GP 10/11. Fanoušci, kteří upřednostňují dvojici rychlých kol před čtveřicí, se tak mohou těšit na spoustu novinek, jež nový díl přinese.

Jednou z nich je zbrusu nový prvek v podobě nastavitelné hráčské asistence, která umožňuje fanouškům simulace i arkádového závodění rozpoznat svůj závodní styl a preference na dráze. Ti, kdo chtějí v rámci své jízdní techniky méně riskovat, si budou moci tuto asistenci zapnout, a přejít tak na styl závodění, jenž k nim bude shovívavější. Mód kariéry nově doplňuje kooperativní hra prostřednictvím rozdělených obrazovek. Přiložte ruku k dílu a pomozte svému týmu dosáhnout vítězství! MotoGP 10/11 vtrhne na Xbox 360 a PlayStation 3 v průběhu března.