Zavřít reklamu

Mortal Kombat a datum vydání kompletní edice

Jestliže holduje spíše bojovkám a závodní nebo strategické hry jsou stranou, musel vás v loňském roce zaujmout Mortal Kombat. Ten byl jasným zpříjemněním minulé herní sezóny a podle mě se jednolo o nejlepší bojovku za poslední roky, která v mnohém předčila proslulý Tekken. Werner Bros dnes oznámili datum vydání kompletní edice tohoto bojového skvostu. A […]

9. 1. 2012    

Jestliže holduje spíše bojovkám a závodní nebo strategické hry jsou stranou, musel vás v loňském roce zaujmout Mortal Kombat. Ten byl jasným zpříjemněním minulé herní sezóny a podle mě se jednolo o nejlepší bojovku za poslední roky, která v mnohém předčila proslulý Tekken.

Werner Bros dnes oznámili datum vydání kompletní edice tohoto bojového skvostu. A co nás čeká v oném bundlu kromě samotné hry ? Dostanou se k nám všechny DLC balíčky, hudba z Mortal Kombatu inspirovaná Warrior albem a stejně tak filmem Mortal Kombat z roku 1995, bude volně stažitelná na PSN a XBLA. Dále se dočkáme 15 skinů z původních dílů a tří původních fatality comb pro Scorpiona, Sub-Zera a Retpila.

Bundle vychází po celém svetě ve stejný den a tím je 28. březen. Edice vychází samozřejmě pouze na dvě hlavní konzole Playstation 3 a Xbox 360.