Zavřít reklamu

Mobil Pohotovost výrazně zlevnila AirPods i AirPods Pro

Komerční sdělení

17. 6. 2021    

Přemýšlíte nad pořízením sluchátek Apple AirPods či Apple AirPods Pro, ale jejich standardní ceny se vám zdají příliš vysoké? Pak pro vás máme senzační zprávu. Na Mobil Pohotovosti jsou totiž oba tyto modely ve slevě a to opravdu solidní.

Jste-li příznivci klasických pecek a nechce se vám do sluchátek vrážet přespříliš peněz, doporučit vám můžeme sluchátka Apple AirPods 2. generace, jejichž cena spadla ze 4790 korun na parádních 3490 korun. Za tuto cenu dostanete skvěle hrající bezdrátová sluchátka se solidní výdrží baterie, která lze ovládat efektivním poklepáváním. Potěší ale i velmi kvalitní mikrofon, díky kterému nebude problém vyřídit i telefonní hovory s vašim okolím.

Pokud jste náročnějšími uživateli z hlediska zvuku či vám více vyhovují sluchátka se špuntovým designem, sáhnout byste měli po Apple AirPods Pro. Ta se totiž vyznačují nejen špuntovým designem, ale také funkcí pro aktivní potlačení okolního hluku či režimem propustnosti. Stejně jako v případě klasických AirPods nabízí sluchátka kvalitní mikrofony pro vyřizování hovorů či solidní výdrž baterie. Zkrátka a dobře, jedná se o top model v nabídce Applu. A právě proto potěší, že lze nyní tato sluchátka sehnat jen za 5890 korun namísto obvyklých 7290 korun.

airpods pro