Zavřít reklamu

MMORPG New World od Amazonu, představuje první gameplay

MMORPG New World se chlubí prvními oficiálními záběry přímo ze hry.

11. 10. 2018     Zdroj

O New World jste možná slyšeli v souvislosti s tím, že společnost Amazon vyvíjí velké MMORPG. Tím je právě New World ze kterého jsme zatím nic neviděli. Dneškem se to však mění. Doputovaly k nám vůbec první gameplay záběry, které nám dávají tušit, jak bude projekt ve finále vypadat.

Amazon to ve světě videoher zkusí s titulem New World

Společnost Amazon asi netřeba představovat a její finanční zázemí už rovněž ne. Má tedy ohromné prostředky na to, aby si mohla dovolit financovat podobný projekt. Společnost má své vlastní interní studio, které je známo pod názvem Amazon Game Studios a ti jako první zvolili tuto masivní multiplayerovou hru, která nás zavede do období kolonizace Severní Ameriky.

Nicméně nepůjde o historicky přesnou záležitost. Tvůrci si zasazení zvolili spíše proto, aby mohli vytvořit malebné prostředí Ameriky, ale nebudou chybět ani zombie, kouzla a další fantasy prvky. Nebudou chybět mechanismy přežití, kdy budete muset jíst a hlídat okolní teplotu. Zejména tu ale půjde o kooperaci s jinými hráči.

New World má před sebou ještě dlouhé měsíce vývoje. První gameplay byl oficiálně vypuštěn poté, co někdo ze studia vynesl 9 minut záběrů a umístil je na portál Pornhub.