Zavřít reklamu

Míří Red Dead Redemption 2 konečně na počítače?

Jedna z nejlépe hodnocených her posledních měsíců konečně na PC? Vypadá to tak.

5. 9. 2019     Zdroj

Red Dead Online

Jestli sklidila v posledních několika měsících nějaká hra opravdu obrovské ohlasy, je to bezesporu Red Dead Redemption 2. Hra, na kterou mnozí čekali dlouhé roky po úchvatném prvním dílu, totiž vyrazila svou propracovaností mnohým milovníkům westernu dech. Jediný zádrhel je v dostupnosti hry – zahrajete si jí totiž jen na konzolích. To by se ale mohlo snad brzy změnit.

 

V souborech hry, které byly ještě donedávna “PC imunní”, se objevily zmínky odkazující právě na PC verzi. Konkrétně lze ze souborů vyčíst detaily o nastavení kvality textur, refresh rate, anti-aliasingu či MSAA. Jedná se tedy o zcela standardní věci patřící do grafického nastavení her pro počítače. O datu příchodu na PC však bohužel v souborech zmínku už nenajdete. Pokud by ale mělo Red Dead Redemption šlapat stejnou cestu jako GTA 5, které zprvu dostupné na PC také nebylo, měli bychom se jej dočkat již brzy. I GTA totiž dorazilo na počítače zhruba po roce.

O PC verzi Red Dead Redemption 2 se spekuluje již dlouhé měsíce a přestože to již mnohokrát vypadalo, že se písíčkáři dočkají, avšak zatím všechny úniky ztroskotaly. Doufejme, že tomu tentokrát bude jinak a hry se na PC dočkáme.