Zavřít reklamu

Mikrotranskace u free-to-play titulu na PS4 Deep Down

Jak to bude nejen s mikro-transakcemi u hry Deep Down?

5. 2. 2014    

Capcom zveřejnilo nové detaily týkající se free-to-play titulu Deep Down, který bude k dostání exkluzivně pro majitelé PS4. Zástupce vedoucího spotřebitele her, Yoshinori Ono, objasnil informace ohledně mikrotransakcí a také se zmínil o přístupu k hráčům.

Ono řekl, že se u vývoje online hry zaměřují především na to, aby si stávající hráči nadále užívali ten správný požitek ze hry, a zároveň také usilují o vyhnutí se zvýšení počtu hráčů pouze kvůli získu hráčů nových.

Hra prý bude k dispozici zdarma, ale hráči budou muset platit za přidané položky a obsah hry. Údajně budou dlouhou dobu pracovat na hře i po vydání, což pravděpodobně znamená stabilní vydávání nových aktualizací a různých vychytávek, aby hráči neztratili o hru zájem.

Ono taktéž zveřejnil, že Capcom doufá v to, že nabízí širokou škálu obsahu za rozumné ceny co se mikrotransakcí pro Deep Down týče, ale nic nebylo upřesněno. Tento obsah bude nejspíše zakládán na zpětné vazbě od hráčů.

Z Onova povídání se také dalo vyvodit, že se v brzké době od vydání hry pravděpodobně dočkáme hned prvního DLC.

Deep Down se odehrává v roce 2094 v New Yorku a poběží na novém enginu od Capcomu Panta Rhei. Systém dungeonů bude velice podobný jako u her Demon’s Souls a Dark Souls.

Nyní už jen můžeme směle čekat na vydání hry, a pak nasadit helmice a vydat se do pořádných soubojů s kdejakými, ne moc hezky dívajícími se protivníky, protože jinak se tyto nestvůry či co to vlastně je, nedá.