Zavřít reklamu

Microsoft otočil a ruší veškerá omezení

Microsoft se nakonec rozhodl odstranit veškeré ochrany z nové konzole Xbox One.

23. 6. 2013    

Don Mattrick, president divize Xbox společnosti Microsoft, včera na oficiálním blogu Xboxu oznámil změny týkající se nové politiky pro konzoli Xbox One. Microsoft vyslyšel zpětné vazby zákazníků. Dává jim tak příležitost budovat budoucnost nové generace Xbox One. Pro koncové uživatele to znamená následovné:

•       Xbox One nebude vyžadovat připojení k internetu pro hraní offline her. Připojení k internetu bude vyžadováno pouze pro první spuštění systému. Požadavek na pravidelné připojování každých 24 hodin již není aktuální. Svůj Xbox One si můžete vzít kamkoliv chcete a hrát tam hry.

•       Hry pro Xbox One na přenosných discích lze hrát, sdílet, půjčovat, pronajmout a prodat stejným způsobem, jako dnes u her pro Xbox 360.

•       Neplatí žádná regionální omezení. Hry pro Xbox One tak bude možné hrát na každé konzoli Xbox One v jakékoliv zemi.

•       Microsoft i nadále věří ve výhody digitální budoucnosti. Proto má v plánu spotřebitelům poskytovat volbu mezi digitálním obsahem a přenosnými disky.