Zavřít reklamu

Microsoft bere posměšky na účet Xboxu Series X s humorem. Vytvořil podle nich dokonce i ledničku

Připomíná vám nový Xboxu Series X lednici? Teď vám jí bude připomínat ještě víc. Lednice se z něj totiž díky odvaze Microsoftu stala!

26. 10. 2020    

Když se Microsoft před mnoha měsíci rozhodl zcela nečekaně odhalit svou první next-gen konzoli ve formě Xboxu Series X, kromě nadšení se ze strany hráčů dočkal i s obrovským množstvím nejrůznějších vtípků. Pravdou totiž je, že se nový Xbox svým designem od nynějších konzolí v mnoha ohledech liší, přičemž na některé hráče může možná při porovnání s PlayStationem 5 působit skoro až nudně. Redmondský gigant se však z těchto posměšků v žádném případě nehroutí – ba právě naopak. Jeden z nich jej dokonce inspiroval k poměrně husarskému kousku.

Jedním z nejčastějších přirovnání, kterým Xboxu Series X čelil a vlastně i stále čelí, bylo to k lednici. Svým tvarem totiž může některým hráčům skutečně tento domácí spotřebič, který je běžnou součástí domovů téměř po celém světě, připomínat. Microsoft se proto rozhodl tohoto hypu kolem lednice využít a oficiálně jich pár vyrobit. Jednu testovací zaslal známé youtuberce iJustine, která se sice specializuje primárně na Apple, avšak v žádném případě nepohrdne ani hračkami typu obřího Xboxu. Na to, jak si tato kráska s rozbalením monstrozní krabice poradila a jak se jí následně lednice líbila se můžete podívat ve videu pod tímto odstavcem. Přejeme příjemnou zábavu.