Zavřít reklamu

Metro Exodus nabídne příběhová DLC

Metro Exodus nás připravuje na nadcházející DLC.

17. 5. 2019     Zdroj

Metro: Exodus

Autoři hry Metro Exodus zatím nenastínili, co nás od nich čeká do budoucna z hlediska her, ale víme, jaká plánují DLC k poslednímu Metru. Zatím to vypadá, že u série ještě nějakou dobu zůstanou, jen by hlavním hrdinou nebyl Artyom. Pokud jde o příběh, tak nás čekají dvě DLC. Měla by být součástí Season Passu.

Metro Exodus bude ještě pokračovat v příběhové linii

Prvním je rozšíření The Two Colonels. V hlavní roli bude plukovník Khlebnikov, který se v Novosibirsku snaží včas dostat ke svému synovi Kirillovi. Se synem se setká Artyom v rámci své finální cesty. DLC má být plné napětí a klaustrofobie. Nově také nabídne plamenomet. Toto rozšíření vyjde již letos v létě.

Druhý balíček se jmenuje Sam’s Story a vyjde až začátkem roku 2020. Hlavním hrdinou bude hraničář Sam. Jde o Američana, který zůstal v době války na ambasádě v Moskvě. Jde o jednoho z členů hlavní skupiny, která se vydala napříč Ruskem vlakem Aurora. Sam se nakonec na vlastní pěst vydává na cestu do Vladivostoku. Zde má čelit novým nebezpečím a půjde o rozsáhlejší DLC než v prvním případě.