Zavřít reklamu

Metro Exodus je hotové! Valentýn s přítelkyní a ráno už v moskevských kanálech

Metro Exodus je jako hra kompletní. Vyjde o týden dříve než bylo v plánu.

14. 12. 2018     Zdroj

Metro

Metro Exodus je v tuto chvíli hotové! Potvrdili to sami vývojáři ze studia 4A. To je poměrně překvapivá zpráva, neboť do vydání chybí ještě celé dva měsíce. Nicméně to značí, že vývoj šel velmi dobře a hra dokonce vyjde o něco dříve. Původním datem byl 22. únor. Metro Exodus však dorazí již 15. února. Tento den je ideální. Zatímco večer předtím se můžete na Valentýna věnovat své partnerce, tak druhý den už můžete vymetat kanály moskevského metra.

Metro Exodus hlásí hotovo

Dalo se i očekávat, že původní termín některé hry opustí. Původně se totiž sešla silná čtveřice na datum 22. únor 2019. Jako první se rozhodlo Sony, že Days Gone přesune až na konec dubna. Nyní i Metro Exodus vyklízí pole a zahájí útok o něco dříve. To samé platí i pro Crackdown 3, který vyjde nakonec souběžně s Metrem. V původní den tedy vyjde pouze Anthem od Bioware.

V následujících dvanácti dnech má být servírován obsah, který nám přiblíží Metro Exodus. Už nyní je tak dostupná úvodní sekvence. Hra vyjde 15. února pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.