Zavřít reklamu

Měsíc prosinec v Assassin’s Creed: Origins

V prosinci se máme na co těšit!

2. 12. 2017    

Mnoho z vás poslouchalo šepot ve větru, který Vás zavedl k egyptským bohům. Neváhali jste jim čelit a porážet je, ale tohle byl pouze začátek. Nové výzvy čekají v prosinci!

Tento měsíc budou hráči schopni hrát hru na těžší obtížnost, uvidí nepřátele na měřítku své úrovně a nové položky v truhlách Heka. Kromě toho se objeví nové Questy (včetně režimu Horde), události Trials of Gods a další!

Nové výzvy

Nová obtížnost Nightmare – nepřátelé budou odolnější vůči škodám a nebezpečnějším.

Nepřátele na svém měřítku – když je tato možnost aktivována, hra automaticky změní nepřátelé nižší úrovně na vaši úroveň.

Režim Horde – tento režim bude spuštěn, aby uspokojil vaše válečné touhy v Cyrenérské aréně proti neomezeným vlnám nepřátel. Doporučuje se úroveň 32 a vyšší.

Zkoušky bohů

Tento měsíc budou mít hráči možnost bojovat proti poslednímu bohu božského tria, bohyni bojovníků, Sekhmet. Jste připraveni čelit nejhoršímu lovci známému starým Egypťanům?

Triáda bohů čeká!

V listopadu mnozí z vás dokázali porazit Anubise a Sobeka v dvou zkouškách bohů. Víme, že v té době neměl nikdo šanci, čelit všem bohům najednou a to se však změní. Hráči budou mít možnost konfrontovat všechny tři bohy a to teprve bude pořádná výzva!

Balíček Gladiátor

12. prosince se můžeme těšit na Gladiátorské vybavení. Bude obsahovat Španělskou zbroj, Palladiový štít, Herkulův meč Gladius, těžkou čepel Labrys a kopí zvané Neptunovou uchopení.

Ubisoft má velké plány pro hráče Assassin’s Creed: Origins, takže nezbývá nic jiného, než se těšit, jaký obsah zveřejní později.