Zavřít reklamu

Medievil se odhaluje na Halloween prvním trailerem!

Legenda z dob PlayStation 1 se vrací! Medievil se prezentuje svým prvním trailerem.

31. 10. 2018    

Medievil je legendárním titulem pro PlayStation 1, který se díky Sony dočká výrazného předělání. Ačkoliv původně Sony avizovala, že titul bude brzy blíže odhalen, tak utekl téměř rok, než jsme se dočkali něčeho dalšího. Dnes jsme se konečně dočkali. Máme tu zcela premiérový trailer, který konečně ukazuje, jak bude hra reálně vypadat.

Sir Daniel Fotesque je zpět!

Titul vychází z původní verze, avšak jde o kompletní remake nikoliv remaster. Fanoušci musí být nadšeni. Titul má velmi působivou grafickou stránku a zachovává si svou ikonickou hudbu. Zatím bohužel neznáme datum vydání. Trailer ukazuje pouze, že titul vyjde v roce 2019.

A o čem hra vlastně je? Jen v krátkosti shrneme:

Legendární Sir Daniel Fortesque se tak vrátí po 20 letech. Příběh nás zavede do tajuplného světa Gallowmere, kde dochází v roce 1286 k veliké bitvě. Král Peregrin vyšle svého nejlepšího rytíře, sira Daniela Fortesqua, aby se postavil armádě čaroděje Zaroka. Zarok byl nucen se stáhnout a jeho armáda byla rozprášena. Sir Daniel však padl na začátku bitvy, kdy jej jeden ze šípů zasáhl přímo do oka.

Po sto letech se Zarok vrací a oživuje armádu mrtvých, aby tentokrát mohl převzít Gallowmere. Zapomněl však na to, že s oživením mrtvých, tak probudí i rytíře Fortesqua.

Medievil vyjde v remasterované podobě exkluzivně na konzoli PlayStation 4, a to v příštím roce.