Zavřít reklamu

Medievil má datum vydání a ukázal se na nových záběrech

Medievil vyjde koncem roku pro PlayStation 4.

10. 5. 2019     Zdroj

Titul Medievil byl oznámen už koncem roku 2017, ale pak se po něm dlouho slehla zem. Titul je remake původní hry z roku 1998, která zaznamenala velký úspěch na prvním PlayStationu. Kostlivec Daniel Fortesque se stal miláčkem publika a dlouhá léta si všichni přáli jeho návrat. Sony po dlouhých měsících prolomila ticho a na včerejším State of Play odhalila nové detaily.

Sir Daniel se vrací

Hra vypadá opravdu k světu, ačkoliv na ní nedělají původní autoři. Grafická stránka pokročila kupředu a jedná se o velmi vydařený remake. Uvolněny byly některé nové záběry a bylo odhaleno i to, kdy hra vyjde. Sir Daniel se vrátí chvilku před Halloweenem. Konkrétně k tomu dojde 25. října exkluzivně na konzoli PlayStation 4.

Oznámena byla také digitální deluxe edice, která vyjde na 999 Kč. Standardní edice bude stát 779 Kč, což jsou pro fanoušky velmi příznivé částky. Deluxe edice nabídne artbook, soundtrack, dynamické schéma a speciální set brnění. Zatím nebylo potvrzeno, zda hra nabídne české titulky, ale dá se to očekávat.