Zavřít reklamu

Medal of Honor Warfighter v debut traileru

Pokračování vcelku úspěšného restartu slavné značky Medal of Honor s přízviskem Warfighter se dnes dočkalo prvního traileru, který filmově podanou akcí dokazuje, že se máme na co těšit. Opět totiž budeme sledovat osudy jednotky Tier 1 v příběhu, jež přímo navazuje na předchozí díl a podíváme se do nejrůznějších koutů světa a možná i do […]

6. 3. 2012    

Pokračování vcelku úspěšného restartu slavné značky Medal of Honor s přízviskem Warfighter se dnes dočkalo prvního traileru, který filmově podanou akcí dokazuje, že se máme na co těšit. Opět totiž budeme sledovat osudy jednotky Tier 1 v příběhu, jež přímo navazuje na předchozí díl a podíváme se do nejrůznějších koutů světa a možná i do ČR. Krom snahy o co nejautentičtější prožitek akce tak autoři v traileru nabízejí i pohled na skvělé grafické zpracování, jež zajišťuje FrotBite Engine 2.0 z kupříkladu Battlefield 3.

Jediné, čeho se můžeme obávat je snad možná podobnost právě s Battlefield 3, jelikož obě značky si jsou krom stejného vydavatele velice podobné.

Trailer naleznete zde.