Zavřít reklamu

Marvel odhalil kompletně svou třetí fázi!

Marvel potěšil fanoušky a oznámil plány na třetí fázi, až do roku 2019.

29. 10. 2014    

Společnost Marvel v posledních letech kraluje velkému plátnu a přináší miliardové či téměř miliardové snímky, které mapují osudy velkých hrdinů jejich slavných komiksovek. Momentálně se chystá ukončení takzavané druhé fáze, kterou ukončí film Avengers: Age of Ultron.

Včera byla odhalena kompletně chystaná třetí fáze, která započne snímkem Captain America: Civil War. Třetí snímek s Kapitánem Amerikou bude hodně zajímavý, protože Marvel mu připraví netradičního záporáka. Tím bude Tony Stark, tedy Iron Man. Ostatně Marvel již potvrdil, že jednotlivé postavy se po Avengers 2 rozdělí a naopak se do týmu dostanou nové. Uvidíme zda bude mít Marvel nervy na to, aby nechal případně některou z postav i zemřít. Ve filmu se prvotně objeví také Black Panther.

Captain America: Civil War dorazí do kin 6. května 2016.

Dalším velkým filmem bude Doctor Strange. Doctro Strange zatím nemá podrobnosti o samotném ději, jen je jasné že se titulní role zhostí Benedict Cumberbatch (Star Trek: Do temnoty, Sherlock). Doctor Strange by měl být milníkem co se týče zpracování a efektů, údajně máme být technologiemi velmi překvapeni. 

Doctor Strange do kin dorazí 4. listopadu 2016.

Dále nás čeká akční pecka v podání partičky z jiné galaxie. Nebude to nikdo jiný než slavná čtveřice, která letos v létě bavila diváky. Guardians of the Galaxy 2 zatím nemá známý scénář, což ale vůbec nevadí, neboť o filmu se bude ještě hodně mluvit. Režírovat jej bude opět James Gunn.

Guardians of the Galaxy dorazí do kin 5. května 2017.

Očekávané se stalo pravdivým, třetí filmový Thor pochopitelně bude. Thor: Ragnarok zřejmě ukončí klasickou dějovou linku o Thorovi. Do filmu se údajně vrátí i Loki, což znamená že souboj bratrů bude i nadále pokračovat. Ragnarok by měl Thora změnit od samého základu (dojde ke konci světa a mají zaniknout jak bohové tak lidé). Očekává se že by se měl Thor objevit i v posledních Avengers.

Thor: Ragnarok se v kinech objeví 28. července 2017.

O tom že rok 2017 bude od Marvelu plodný není nejmenších pochyb. Jako poslední film se koncem roku objeví sólovka s Black Pantherem, která se mihne už v Captain America: Civil War. Chadwick Boseman se ujme hlavní role, tedy Black Panthera. Podle dostupných informací by záporák (Ulysses Claw) měl být ztvárněn Andym Serkisem.

Black Panther bude mít premiéru 3. listopadu 2017.

Avengers 3 s podtitulem Infinity War bude velkolepá podívaná. Třetí a poslední film této partičky bude rozdělen na dvě části. Avengers: Infinity War I bude zahájením konce třetí fáze u Marvelu a přichystá půdu pro Avengers: Infinity War II. Nekončící válka bude pojednávat o útoku Thanose na Zemi, přičemž se budou muset spojit jak Avengers, tak Strážci Galaxie a možná i Inhumans, aby útok odvrátili.

Avengers: Infinity War I se do kin dostane 4. května 2018.

Než přijde druhá a poslední část Avengers, tak se chystá první sólovka čistě ženské hrdinky. Tou bude Captain Marvel (ano zní to hloupě). Jde o agentku s občanským jménem Carol Denvers, která je infikována mimozemským virem. Vzhledem k tomu že o filmu se zatím jen mluví, není jasné kdo si střihne hlavní roli.

Captain Marvel je v plánu 4. července 2018.

Předposledním plánovaným filmem je Inhumans. To je méně známá banda superhrdinů, která zřejmě pak v budoucnu nahradí Avengers a otevře tak nové univerzum. Půjde v pořadí o 20. Marvelovku.

Inhumans bude v kinech 2. listopadu 2018.

Úplně posledním filmem bude pochopitelně Avengers: Infinity War II, která ukončí vše co začal v podstatě Iron Man. Závěrečný boj s Thanosem rozhodne o celém osudu vesmíru. Infinity War II ukončí třetí Marvelovskou fázi.

Avengers: Infinity War II přijde do kin 3. května 2019.