Zavřít reklamu

Man of Medan v novém děsivém traileru

Man of Medan se nám blíže představuje novým trailerem.

2. 11. 2018     Zdroj

Man of Medan

Díky včerejšímu Halloweenu jsme se dočkali pěkného traileru na připravovaný remake titulu Medievil, ale rovněž k nám také doputoval nový trailer, který blíže představuje titul Man of Medan. Na první dobrou vám to nemusí nic říct, ale jedná se o novinku od autorů Until Dawn, která bude v podobném duchu.

Man of Medan bude děsivá podívaná

Celý projekt nese název Dark Pictures Anthology a počítá se s tím, že jednotlivých epizod z tohoto cyklu vyjde mnohem více. Studio Supermassive Games na něm pracuje za podpory společnosti Bandai Namco. První epizoda nám byla již nedávno představena a půjde o děsivé dobrodružství na staré rybářské lodi. První epizoda nese název Man of Medan a měla by dorazit v příštím roce.

Nově nám je představena postava kurátora. Ten bude u všech epizod působit jako jakýsi průvodce všemi příběhy. Hrát jej bude Pip Torrense. Ten je znám z některých seriálů, ale také filmů Nejtemnější hodina či Star Wars: Síla se probouzí. Bude tedy průvodcem, podobně jako tomu bylo u Until Dawn v případě psychiatra, kterého si zahrál Peter Stormare.

Studio tvrdí, že jednotlivých námětů na epizody mají opravdu hodně. V současné době jich mají asi 39, což je slušné, ale pochopitelně ne všechny budou nakonec vydány. Je možné, že vydavatel se pro epizodickou variantu rozhodl i z toho důvodu, aby si ověřil prodeje.