Zavřít reklamu

Man of Medan nabídne překvapivě multiplayer

Titul Man of Medan z antologie The Dark Pictures bude mít multiplayer!

11. 7. 2019     Zdroj

Man of Medan

Poněkud překvapivě byl oznámen multiplayerový režim pro hru The Dark Pictures: Man of Medan. Tu vydá Namco Bandai již koncem srpna pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Co nám tedy nabídne online hraní? Režimy mají být dva. Jeden umožní hrát příběh kooperativně a každý z hráčů tak bude mít odlišnou perspektivu hry. Co se týče druhého módu, tak ten bude až pro 5 hráčů u jedné obrazovky. Mělo by jít o jakousi formu rozhodování, kdo jak co udělá a jak příběh dopadne.

Hra bude hodně o přežití a vývojáři slibují poměrně silný herní a emocionální zážitek. Sami to komentují takto: „Hráči Man of Medan budou mít možnost převzít roli kteréhokoli z herních protagonistů, z nichž každý nabídne jinou perspektivu k průzkumu a odhalování záhad jejich děsivé situace – a činit rozhodnutí, která změní jejich životy navždy.“

V hlubinách kromě samotného vraku číhá také cosi zlověstného a úkolem hrdinů bude vůbec přežít. To nebude nic snadného a vývojáři si jsou vědomi toho, že hráči budou mít strach o své hrdiny a nikdy se nebudou jisti tím, zda učiněné rozhodnutí bylo správné.