Zavřít reklamu

Maid of Sker je dalším hororem, který nás čeká příští rok

Maid of Sker je dalším titulem, který se pokusí pocuchat naše jemné hráčské nervy.

31. 10. 2018     Zdroj

Hororové hry zažívají menší obrodu. Zatímco před pár lety jich vycházelo opravdu poskrovnu, tak díky menším studiím se daří sem tam nějaký kousek vydat. Pravdou je, že i tyto projekty mnohdy končí v nedokončeném stavu. Jiným případem je pak Call of Cthulhu, které vyšlo včera a v naší recenzi se můžete dočíst, že i přes své mouchy je to relativně podařená adventura. Aktuálně tu máme oznámení hry Maid of Sker od studia Wales Interactive.

Maid of Sker se nás pokusí vyděsit

Studio má za sebou Late Shift a také různé další VR projekty. Tentokrát však chtějí zaujmout široké publikum. Hra bude k dispozici z pohledu první osoby a nabídne různé stealth prvky. Příběhově se podíváme do waleského hotelu, který bude mít svou temnou minulost a vše se odehraje v roce 1898. Hlavním hrdinou je Thomas Evans. Ten pátrá po své dívce a veškeré stopy vedou právě do tohoto hotelu.

Maid of Sker údajně nabídne i akční pasáže v nichž však Thomas nebude útočit či se bránit palnými zbraněmi. Bude schopen vyrábět různé pasti a nástrahy. Příběh se pak má větvit dle vašich rozhodnutí. Tvůrci se chtějí hodně zaměřit na grafickou stránku a rovněž i zvuk. Ten má využít moderních 3D technologií a bude zde i podpora 4K rozlišení.

Titul zatím nemá přesné datum vydání, ale měl by vyjít v roce 2019, a to pro PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch.