Zavřít reklamu

Má nové Call of Duty podtitul Patriots?

Začíná se spekulovat o novém Call of Duty, které vyjde letos na podzim.

1. 5. 2014    

Zatím není nic potvrzeno, ale vypadá to že Activisionu začínají unikat první detaily o novém Call of Duty. Samozřejmě to může být planý poplach, takže ještě neházejme flintu do žita. Nové Call of Duty by mělo nést podnázev Patriots. Jaké bude zasazení je diskutabilní, neboť se objevily informace o tom, že by mělo jít o alternativu 1. světové války s prvky fantasy. To nám přijde jako totální zvrácenost a spíše se opět přikláníme k modernímu boji (kterého už máme plné zuby). Navíc první obrázek od GameInformeru ukazuje, že půjde o moderní válku.

Mělo by se jednat o novou trilogii, tak jako v případě ostatních (příští rok nás tedy čeká Black Ops 3). Hlavním hrdinou má být Smith Black a pracuje na ní studio Sledgehammer.  Hra bude obsahovat jak singleplayer tak samozřejmě multiplayer. Údajně se nepočítá s konzolemi PS3, Xbox 360 a Wii U. Hra by tedy měla vyjít jen pro PC, PS4 a Xbox One.

Její odhalení zřejmě přijde brzy, jelikož Activision již spustil teaser stránku. Za 2 dny a 14 hodin dojde k odhalení nového dílu. Budeme vás o tom informovat až se 4. května dozvíme pravdu.