Zavřít reklamu

Lords of the Fallen 2 bude dokončeno interně. Studio Defiant prý nezvládalo vývoj

Lords of the Fallen bude dokončeno jiným studiem.

20. 5. 2019     Zdroj

Jak je vidět u studia From Software, tak zájem o náročné hry u hráčů rozhodně je. I díky tomu vznikají další podobné tituly. Jedním z nich bylo v roce 2014 i Lords of the Fallen. Není tajemstvím, že už delší dobu se pracuje na Lords of the Fallen 2, ale vývoj této hry nepokračuje příliš dobře.

Na vývoji se vystřídala už dvě studia

Původně druhý díl začalo dělat studio Deck13, které stálo za prvním dílem. Poté se však vývoj přesunul do studia Defiant Studios. Zde panovali pochybnosti o tom, jaký výsledek to přinese. Teď už je však známo. CI Games jako vydavatel hry oznámil, že hru dodělá ve svém interním studiu, neboť společnost není spokojena s výsledkem.

Po třech výzvách ke zlepšení prý byla spolupráce ukončena. Nicméně studio Defiant pochybení odmítá. „Kategoricky nesouhlasím. Tým, který pracoval na projektu CI Games, se skládá z mimořádně talentovaných vývojářů, za jejichž prací plně stojím. Náš tým ví, jak vytvářet kvalitní hry, je to zřejmé z klíčových rolí při vývoji Just Cause 3, Call of Duty: Advanced Warfare, Far Cry 5, Devil May Cry (DmC) a mnoha dalších špičkových projektů. Vzhledem k tomu, že máme v úmyslu dodržovat naše smluvní povinnosti o mlčenlivost, nebudu tuto věc dále komentovat,“ říká David Grijins.