Zavřít reklamu

Logitech obnovuje herní myš G502 s Hero modelem

Nová herní myš, která vychází z předchozí generace.

6. 9. 2018     Zdroj

Logitech Logo

Herní divize Logitech G, speciální herní značka společnosti, dnes oznámila nový model s názvem G502 Hero. Myš bude vylepšenou verzí jejich staršího produktu a zachová si stejný design. Hlavní změnou je technologie HERO (High Efficiency Rater Optical), která je použita při novém 16K senzoru, ten poskytne daleko lepší kvalitu, než tomu bylo u předchozí generace.

V kombinaci s exkluzivní LIGHTSYNC RGB technologií, jedenácti programovatelnými tlačítky, pěti variantami váhy a pleteným kabelem, si společnost Logitech slibuje maximální možné vylepšení jedné z jejich nejprodávanějších myší vůbec.

„Původní myš G502 byla naprostým favoritem. Při vyvinutí nového senzoru HERO 16K jsme však zajistili, že tento nový kousek se stane naprosto unikátním a myslíme, že lidi si tento nejnovější počin skutečně zamilují.“

Oznámil Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel značky Logitech G.

Nový ultimátní senzor zajistí spolehlivou rychlost, přesnost a odezvu. Tudíž myš se stane výkonnou a spolehlivou herní periferií. Dle slov výrobce se bude jednat o jejich nejlepší dosud vyvinutou herní myš. Hráči budou schopni si vybrat od 400 DPI až po 16 000 DPI. Ty budou disponovat již výše zmiňovanou extrémní přesností.

Každý aspekt modelu byl vyvíjen, aby zvládl odlišené styly hraní. Proto má hráč k dispozici 11 programovatelných tlačítek, které jednoduše nastaví skrz Logitech Gaming Software (LGS). Hráči si taktéž budou schopni zvolit jejich oblíbenou váhu, a to díky pěti 3,6g závažím.

Díky partnerství se značkou Omron myš slibuje životnost minimálně 50 miliónů kliknutí.

Cena a dostupnost

Herní myš Logitech G502 Hero bude dostupná pouze v černé barvě a její vstup na trh se očekává v listopadu 2018. Pořizovací cena bude činit $79,99 (±1779 Kč).