Zavřít reklamu

Life is Strange 2 se ukazuje v teaseru

Hra Life is Strange 2 nabídne nové postavy s unikátními schopnostmi.

3. 8. 2018     Zdroj

Naprosto bez ostychu můžeme Life is Strange označit za jednu z nejlepších her v posledních pěti letech. Dlouho se čekalo na to, že bude oznámeno pokračování. Nejprve došlo na prequelovou řadu Before the Storm a teprve poté studio Dontnod potvrdilo existenci druhé řady. Life is Strange 2 dorazí letos na konci září a tvůrci začínají lákat.

Life is Strange 2 bude plný zvláštních událostí

O druhé řadě se toho zatím příliš neví. Bylo nám zatím naservírováno jakési předdobrodružství v titulu The Awesome Adventures of Captain Spirit. Nicméně, co přesně bude zápletkou druhé řady není jasné, zřejmě tu však opět budou jedinci se zvláštními schopnostmi.

Ostatně je tomu tak i v teaseru, který byl nyní vydán. V něm vystupuje strážník Matthews. Ten je na své obvyklé hlídce, když v tu chvíli se něco děje mimo divákovo zorné pole. Strážník ihned vybíhá z vozu a hlásí do vysílačky, že probíhá nějaká rvačka. Následně vidíme, že on i vozidlo jsou odmrštěni nějakou neznámou silou.

Dá se předpokládat, že pomocí nadpřirozených schopností byl někým odhozen stranou. Zatímco v prvním díle využívala Max Caulfield své schopnosti ohledně časového kontinua, zde se zřejmě setkáme s jinou formou schopností. Dějově by se druhá řada měla odehrávat tři roky po té první. Zatím není jasné, zda se některá z původních postav vrátí.

Life is Strange 2 nabídne celkově pět epizod. První vyjde 27. září, přičemž premiérové gameplay záběry budou vypuštěny 20. srpna. V nich bychom se dle všeho měli dočkat vysvětlení této podivné události. Hra vyjde pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.