Zavřít reklamu

Life is Strange 2 nabízí shrnutí první epizody

Life is Strange 2 má za sebou zatím jen jedinou epizodu. Fanoušci smutní z toho, jakým způsobem studio vydává novou řadu a nemohou se dočkat dalšího dílu. Zatím jsou reakce poněkud rozporuplné, protože první řada přinesla ovoce a hráčům se líbila, ta druhá je poněkud pozadu v těchto ohledech. Life is Strange 2 připomíná děj první epizody […]

18. 1. 2019     Zdroj

Life is Strange 2

Life is Strange 2 má za sebou zatím jen jedinou epizodu. Fanoušci smutní z toho, jakým způsobem studio vydává novou řadu a nemohou se dočkat dalšího dílu. Zatím jsou reakce poněkud rozporuplné, protože první řada přinesla ovoce a hráčům se líbila, ta druhá je poněkud pozadu v těchto ohledech.

Life is Strange 2 připomíná děj první epizody

Zatím se nepodařilo, aby hra chytla hráče za srdce ve větším měřítku. Sean i Daniel jsou poměrně sympatické postavy, ale v prvním díle jsme neviděli nic, co by nepřinesla již první řada, a navíc jedna ze scén je tam opravdu velmi krkolomně vyobrazená.

Jelikož se druhý díl s poditulem Rules dostavuje až 4 měsíce po prvním, tak autoři vydali takové krátké shrnutí, co že vlastně ve hře bylo. To je poměrně zajímavě provedeno a spíše zobrazuje jen výjevy, díky kterým vám příběh zase naskočí. Druhá epizoda vyjde 24. ledna. Teď jen doufáme, že na další epizodu nebudeme čekat zase přes čtvrt roku.