Zavřít reklamu

Letos žádná hra od Blizzardu nevyjde!

Z mého osobního pohledu by se měl Blizzard stydět za svou práci. Nepřijde mi zrovna normální ohlásit hru v roce 2008 a nebýt si ani v roce 2011 jistý, kdy že to vlastně dokončíme? Jak totiž potvrdil vydavatelský dům Activision, letos žádná nová hra ze studia Blizzard nevyjde. Ačkoliv se autoři neustále chvástají s Diablem […]

10. 2. 2011    

Z mého osobního pohledu by se měl Blizzard stydět za svou práci. Nepřijde mi zrovna normální ohlásit hru v roce 2008 a nebýt si ani v roce 2011 jistý, kdy že to vlastně dokončíme? Jak totiž potvrdil vydavatelský dům Activision, letos žádná nová hra ze studia Blizzard nevyjde. Ačkoliv se autoři neustále chvástají s Diablem 3 je vidět že není hotové ani zdaleka. Co se týče ostatních titulů, tak předpoklad je, že StarCraft 2: Heart of the Swarm a další datadisk pro World of Warcraft se objeví právě příští rok. MMORPG Titan by mělo následovat v roce 2013.

Dle Activisionu se příští rok dočkáme dvou velkých her z Blizzardu. Tipuji tedy, že půjde o datadisk k WOW a StarCraft 2: Heart of the Swarm. Co se týče Diabla, snad se ho dočkáme v následujících 10ti letech.