Zavřít reklamu

Letos vyjdou dvě hry z univerza Assassins Creed

Assassins Creed letos vyjde hned dvakrát. Jedna hra z Francie druhá poté z Anglie.

19. 3. 2014    

Assassins Creed má dnes již velké renomé v herním světě a tak není divu, že této sérii Ubisoft hodně věří. Možná i proto letos vyjdou rovnou dvě velké hry z této série. Alespoň to naznačují poslední informace. Aktuálně se pracuje na AC: Unity a AC: Come, což jsou prozatím jen pracovní názvy.

Ohledně AC: Unity to vypadá že půjde o hru pouze pro next-gen a PC. A nakonec to vypadá, že půjde o hru z velké francouzské revoluce, která se bude odehrávat v Paříži v 18. století. Hlavním hrdinou bude Assassin jménem Arno. Ze hry již uniklo i pár screenshotů, které naleznete níže. Nejde samozřejmě o finální verzi hry.

Pokud pak jde o AC: Come o něm jsme již psali. Půjde o hru z Anglie, rovněž 18. století, kdy hlavním hrdinou je Samuel Fey, úspěšný podnikatel, který se přidá k Assassinům. Tato hra vyjde na PC, PS3 a Xbox 360. Oddělení her je zřejmě proto, aby Ubisoft mohl přinést zcela nové prvky a zpracování ve francouzském AC.

Obě hry by měly vyjít letos na podzim. Dá se očekávat, že po tomto úniku už Ubisoft nebude dlouho otálet a vypustí informace co nejdříve.