Zavřít reklamu

Legendární Forza nejspíš dorazí i na mobily

Jedna z největších závodních pecek dorazí pravděpodobně i na mobily.

5. 3. 2019     Zdroj

Milovníci závodních her, můžete začít pomaličku slavit. Slavná závodní série Forza se totiž velmi pravděpodobně podívá i na mobilní telefony a tablety. Alespoň to vyplývá z odkazu, který omylem na internet vyvěsil přední představitel studia Turn 10. Dle něj bychom se totiž měli dočkat Forzy Street s podporou Windows 10, iOS a Androidu. 

V tuto chvíli není bohužel hra samotnými vývojáři potvrzena a z odkazu také nic víc nevyčteme. Nicméně vzhledem k tomu, že je hra určena na mobilní telefony, se dá očekávat spíše arkádové pojetí s jednoduchým jízdním modelem, který nebude problém zvládnout ani na menším displeji. Jako tomu je u ostatních dílů, i u Forzy Street se dá očekávat perfektní grafika.

Podle názvu hry se taktéž zdá více než pravděpodobné, že se budeme v rychlých autech prohánět především ve městech na zpevněných silnicích, než-li v přírodě. To ale samozřejmě ničemu nevadí. I městské závody mají totiž samozřejmě lecco do sebe. Navíc není vyloučeno, že po případném úspěchu hry vývojáři nevydají další díl, který naopak zasadí do přírody.