Zavřít reklamu

Kvalitní PC hry i hry na konzole – Inzerce

Sháníte nové i klasické PC hry, nebo hry na PS2, PS3 či Xbox? Ty dnes sice naleznete v mnoha kamenných i internetových obchodech, na tomto místě bychom Vám ale chtěli představit Gameshop.cz.

4. 9. 2013    

Videohry patří již více než tři desítky let k oblíbeným činnostem po celém světě. V současné době jsou všem herní tituly naprosto jinde, ať se jedná o počítačové hry nebo o hry na PS2, PS3, Xbox a další konzole. Vývoj zkrátka zastavit nelze a ani v tomto odvětví tomu není jinak. Náš internetový obchod Gameshop.cz se tedy zaměřuje na špičkové nové tituly, ovšem stranou našeho zájmu nezůstávají ani starší a osvědčené kusy. Seženete u nás zkrátka vše.

 

Počítačové hry – žánry pro všechny „pařany“

PC hry jsou sice konzolovými tituly neustále „ohrožovány“, stále však mají velkou základnu „pařanů“ a naleznete proto mezi nimi celou řadu oblíbených žánrů. Od akčních PC her (kupříkladu série GTA nebo CoD), přes nejrůznější simulátory (např. Traktor 4 Simulátor, Farming Simulator) až po hry pro milovníky složitých rébusů, tedy adventury. V oblasti počítačových her však „frčí“ rovněž online tituly, z nichž můžeme za všechny jmenovat alespoň velice populární World of Warcraft.

Hry na Xbox, Playstation a další konzole

Konzole Playstation od společnosti Sony oslaví již brzy 20 let existence. Zatímco PS1 už dávno odzvonilo, hry na PS2 jsou stále ve středu zájmu mnoha „pařanů“. Přesto budou hráče zřejmě zajímat zejména hry pro Playstation 3, tedy zatím posledního zástupce této konzole. Hry na PS3 proto aktuálně oslovují nejvíce, nicméně ve světě videoher je velice očekáván nový přírůstek do rodiny, PS4, jež by měla spatřit světlo světa na konci letošního roku.

Vekou konkurencí pro firmu Sony je třeba konzole Xbox od Microsoftu. Hry na Xbox představují stovky hodin zábavy v mnoha žánrech, takže rozhodně nezůstávají v pozadí. Pochopitelně ale existují i další populární konzole. Za všechny jmenujme alespoň Nintendo Wii nebo DS – 3DS. Co říci závěrem? Snad jen, že jste-li milovníkem her na jakoukoli z výše zmíněných platforem, vězte, že prvotřídní tituly z Game shopu Vás budou bavit nejen za dlouhých zimních večerů.