Zavřít reklamu

Kultovní DOOM I a II dorazil na smartphony

Pokud patříte mezi milovníky kultovní herní série DOOM, máme pro vás skvělou zprávu. Díky oslavám 25. výročí vydání prvního dílu se totiž jeho vývojáři rozhodli potěšit fanoušky mobilního hraní a znovuvydat hru jak pro iPhony, tak i pro telefony s Androidy. Zatímco na iOS už kdysi DOOM I dorazil, v případě Androidu jde o velkou […]

29. 7. 2019     Zdroj

DOOM

Pokud patříte mezi milovníky kultovní herní série DOOM, máme pro vás skvělou zprávu. Díky oslavám 25. výročí vydání prvního dílu se totiž jeho vývojáři rozhodli potěšit fanoušky mobilního hraní a znovuvydat hru jak pro iPhony, tak i pro telefony s Androidy.

Zatímco na iOS už kdysi DOOM I dorazil, v případě Androidu jde o velkou premiéru, jelikož tu hra dostupná nebyla. V obou případech se musí hráči připravit na to, že za hru pár desítek korun zaplatí. Nejedná se však ani na jedné platformě o nic hrozného, jelikož tento poplatek mírně převyšuje sto korun. Za ty dostanete jak parádní hru v krásném retro kabátku, tak především pak hru bez jakýchkoliv reklam, které by hraní jakkoliv obtěžovaly. 

Uvidíme, jak se bude DOOMu na smartphonech dařit a zda se z něj stane podobný fenomén, jakým je na počítačích. Už nyní však lze bezesporu říci, že se jedná o velmi vítaný krok, který nejeden hráč ocení. Vzpomínat na podobně kvalitní tituly je totiž rozhodně velmi dobré.