Zavřít reklamu

Kratos si obzvlášť oblíbil jistou hlášku. Hádejte, která to je?

Fanoušci si dělají srandu z jedné hlášky, která ve hře zazní vícekrát, než by bylo zdrávo.

1. 5. 2018    

God of War nás nestačí udivovat, ale co už je malinko zarážející, tak jsou některé fanouškovské kompilace. A tato je obzvlášť podařená. I my jsme si během hraní všimli, že Kratos svého syna Atrea oslovuje slovem „Boy!“ častěji, než je zdrávo. Že to ale vydá na tak rozsáhlý souhrn, to bychom nečekali.

Fanoušek TuYasRecords vytvořil kompilační video, v němž je jasně vidět, potažmo slyšet, jak Kratos svého syna často označuje hochem. Nyní vytvořil dokonce hodinovou smyčku, která je minimálně dosti úsměvná. Fanoušci z celého světa si totiž z tohoto faktu dělají legraci a oceňují, kolik energie musel Christopher Judge vynaložit k tomu, aby pokaždé ono slovo vyznělo poněkud jinak.

Video však nedoporučujeme těm, kteří hru ještě neprošli, mohli by tak částečně narazit na určité spoilery, byť je střih velmi rychlý, lze si tam některých drobností všimnout. Ačkoliv je tato kompilace vskutku vtipná, nic to nemění na faktu, že God of War slaví úspěch po celém světě a i my, jsme mu udělili velmi vysoké hodnocení, čímž jsme se vyvarovali Kratovu hněvu.

God of War je v prodeji od 20. dubna, a to s kompletními českými titulky. Aktuálně vývojáři pracují na různých opravách do hry a chystají také fotografický režim. Jak potvrdil režisér hry Cory Barlog, tak žádné příběhové rozšíření se nechystá. V budoucnu se ale dočkáme minimálně dvou pokračování.

Zdroj: VG247.com