Zavřít reklamu

Koukněte na ambiciózní FPS Russia 2055, které vyvíjí pouze jeden člověk

I takové hry mohou vznikat na indie scéně. Mrkněte na zajímavou FPS, kterou tvoří jeden člověk.

3. 10. 2018     Zdroj

Skoro se tomu ani nechce věřit, ale jsou hry, které dokáže dát dohromady pouze jediný člověk. Z posledních měsíců budiž dokonalým příkladem zajímavá hra Ghost of a Tale. Nyní tu máme další kousek. Tentokrát se jedná o FPS střílečku s názvem Russia 2055. A vypadá zatraceně dobře.

Russia 2055 je sympatickým počinem

Studio InvictusVolition tvoří pouze jeden člověk a ten se nyní skrze nové screenshoty podělil o to, jak vypadá jeho futuristická vojenská střílečka z pohledu první osoby. Zatím víme, že hra běží na Unreal Enginu 4 a vypadá vážně k světu.

Zatím není jasné, jestli se podaří hru dotáhnout do zdárného konce. V tuto chvíli existuje jedna nedokončená mapa a jelikož je autor sám, tak se nedá očekávat, že by se hra dostala jen do beta verze v průběhu několika týdnů. Hra by měla podporovat bitvy až pro 64 hráčů na jedné mapě.

Co se musí autorovi nechat, tak to je styl a kvalita grafického zpracování. Velmi dobře má zvládnuté i následné efekty. Rovněž je to znát na modelech postav, které jsou opravdu velmi detailní a jen málokteré hry se mohou těšit takové péči.

Inu uvidíme, zda se hry Russia 2055 dočkáme někdy v budoucnu. O příběhu se zatím nic neví, ale malinko nám napovídá samotný název. Hra je v přípravě primárně na PC.