Zavřít reklamu

Korejské MMORPG si hledá cestu na mobily. Bohatě odmění hráče, co se předregistrují

Bless Mobile nabídne netušenou míru úprav postavy.

15. 1. 2021     Zdroj

V našich končinách jste možná o MMORPG Bless Online, či jeho mladším bratříčkovi Bless Unleashed, zřejme nikdy neslyšeli. Masivně multiplayerová RPG si u nás svůj největší moment slávy zřejmě už prožila. V asijských zemích je tomu ovšem jinak a tento žánr her tam stále platí za ty nejpopulárnější. Korejská série Bless se tak rozhodla, že zkusí rozšířit svou oblast působnosti a svůj zajímavě vypadající další díl vydá exkluzivně na mobilních zařízeních.

Bless Online se od tuny dalších podobných her chce lišit dvěma způsoby. Zaprvé jde o takřka neomezené možnosti úpravy hráčských postav a vybavení. Bless Online nabídne v tomto směru možnost kreativní kombinace dostupných ras a specializovaných tříd s unikátním vybavením. Druhým způsobem je soubojový systém odlišný od většiny mobilních rivalů. Jednoduché klikání na nepřátele Bless Online nahrazuje propracovaným systémem, ve kterém musíte zohledňovat směr vašeho útoku a dosah zbraně, kterou útočíte. Dle všeho tak souboje ve hře spíše než Diablo připomínat akční adventury.

Už při vydání nabídne hra obrovské množství obsahu, a to jak pro sólující hráče, tak pro party hledající dobrodružství. Pokud se navíc k bless Online zaregistrujete na Google Play nebo App Store, vývojáři vám ke startu darují herní předměty v hodnotě přes padesát amerických dolarů. Kdy však dojde k vydání hry, zatím nevíme.