Zavřít reklamu

Pokémon Go představuje nové, sběratelské výzvy

Posbíráte je všechny včas?

5. 1. 2021     Zdroj

Pokémon Go zažilo v minulém roce nejlepší rok ve své historii, za dvanáct měsíců utržilo přes jednu miliardu amerických dolarů. To svědčí o tom, že konstantní dřina, kterou vyvíjejí při vylepšování své hry vývojáři z Nianticu, se pořádně vyplácí. A programátoři společnosti si neodpočinou ani v novém roce. Hned zkraje ledna nám otitž nabízí první pohled na zcela novou fíčuru, takzvané sběratelské výzvy.

Nový druh výzev oskytne hráčům přehledný seznam příšerek, které mají v daném časovém úseku za úkol pochytat. Nové úkoly se zabydlí na domovské obrazovce mezi ostatními časovanými výzkumy. První ze sběratelských výzev by do hry měla dorazit již dnes. Pro její splnění budete muset pochytat množství Pokémonů z páté generace hlavní série her. Všechny musíte najít v „divočině“, nebudou se počítat Pokémoni vyvinutí z jejich předchozích stupňů, vyměnění Pokémoni ani ti, co se vám mohou vyklubat z vajíček.

Za splnění první výzvy dostanete lákavé odměny. Zdroj: Eurogamer.

Plnění výzev vás odmění dvěma způsoby. Ten na první pohled atraktivnější je okamžité získání odměn jako je dust, použitelný k vývoji vašich Pokémonů, nebo hodnotné poké bally. Druhou odměnou bude nárůst zkušeností v nově představené medaili Elite Collector. Ta jistě za úspěšné plnění mnoha výzev nabídne další lákavé odměny.

  • Pokémon Go můžete na Android stahovat zdarma zde, na iOS také zdarma zde.