Zavřít reklamu

Konzolové verze Crysis 2 jsou totožné

Velmi očekávaná akční hra Crysis 2 od studia Crytek vychází již za měsíc, ale zatím vlastně nevíme, jak vypadá hra na Playstation 3. EA totiž neustále ukazovala záběry z verze pro Xbox 360, a tak majitelé PS3 nevěděli, jak je na tom ta jejich. Nathan Camarillo z Cryteku řekl, že bylo na EA, jakou verzi […]

18. 2. 2011    

Velmi očekávaná akční hra Crysis 2 od studia Crytek vychází již za měsíc, ale zatím vlastně nevíme, jak vypadá hra na Playstation 3. EA totiž neustále ukazovala záběry z verze pro Xbox 360, a tak majitelé PS3 nevěděli, jak je na tom ta jejich. Nathan Camarillo z Cryteku řekl, že bylo na EA, jakou verzi bude prezentovat. Sám by ale chtěl, aby mohli ukázat i záběry z PS3.

Camarillo tvrdí, že je skoro nemožné poznat rozdíl mezi konzolovými verzemi, protože jsou prý naprosto identické. Obě beží na 30 fps a ve 3D. Takže pokud jste si chtěli koupit Crysis 2 na Playstation 3, tak se nemusíte ničeho obávat. Také se spekuluje o tom, že se chystá multiplayerová demoverze pro Playstation 3. Crysis 2 vychází 25. března pro PC, PS3 a Xbox 360 s českými titulky ve všech verzích.