Zavřít reklamu

Konzole PlayStation 5 má být odhalena v polovině roku 2019

Reálná varianta nebo výmysl?

17. 11. 2018     Zdroj

Playstation

A máme tady jednu hodně žhavou spekulaci! Dle dostupných informací, které se objevily na Redditu, bychom se mohli odhalení nové konzole od Sony dočkat už brzy. Psali jsme o tom, že Sony se nehodlá účastnit po 24 letech veletrhu E3. Navíc letos v prosinci nebude mít svůj tradiční PSX. Co tedy bude následovat?

PlayStation 5 bude odhalen v polovině příštího roku

Dle tvrzení osoby, která předem předpověděla fakt, že Sony na E3 2019 nebude, má dojít k drobnému odhalení PlayStation 5 už v polovině příštího roku. Je možné, že Sony udělá vlastní event namísto E3 a tam stejně jako svého času PlayStatin 4 takzvaně uvede teaserem. Plné odhalení má pak přijít koncem příštího roku, nejspíše na akci PSX.

Zdroj také potvrzuje, že konzole už má své vývojářské kity, které prokazují, že konzole je doslova výkonové monstrum. Zatím nám to rozhodně dává smysl, vzhledem k tomu, že Sony zatím ruší veškeré účasti na akcích a evidentně vše soustředí k tomuto hlavnímu momentu. Vypadá to, že společnost interně soustředí veškeré své síly na novou konzoli a údajně má být ve vývoji opravdu mnoho titulů, aby byl line-up skutečně silný.

Uživatel tvrdí, že plány se mohou drobně změnit, ale vše by mělo zhruba takto klapnout. S největší pravděpodobností tak titul The Last of Us: Part II bude tím posledním exkluzivním na PlayStation 4. Nedávné informace potvrzují, že i Death Stranding je nedaleko dokončení.