Zavřít reklamu

Kolik místa zabere dráček Spyro na disku?

Dráček Spyro zabere zhruba stejně místa, jako tomu bylo u Crashe!

6. 11. 2018     Zdroj

Již nedávno vydané Red Dead Redemption 2 ukázalo, že na konzolích mohou vycházet dokonce dvou diskové varianty. Vypadá to však, že již brzy dorazí další titul, který bude ve dvoudiskové variantě. Zatím však není jasné, proč to tak Activision zvolil. Poslední informace totiž potvrzují, že by se titul vešel i na jedno Blu-Ray.

Spyro nezabere příliš místa

Původně měl titul Spyro Reignited Trilogy vyjít už 21. září. Nakonec došlo k posunu až na 13. listopadu. Důvodem je fakt, že Activision se u fyzických kopií rozhodl přikročit ke dvoudiskovému vydání. Blu-Ray jsou schopna pojmout až 50 GB. Hojně se tedy začalo spekulovat o tom, zda není kolekce mnohem obsáhlejší, než se myslelo.

Nově se na internetu objevila informace o tom, kolik GB zabere titul na konzoli Xbox One. Konkrétně tam by hra měla zabrat 36,32 GB v případě digitální verze. Disková by se rovněž neměla výrazně lišit. Pak je tedy záhadou, proč se společnost rozhodla vydat hru na dvou Blu-Ray discích. PlayStation 4 verze zatím nemá velikost odhalenou, ale mohla by se odhadem lišit v řádech pár GB.