Zavřít reklamu

Kingdom Hearts 3 uteklo na internet měsíc před vydáním

Věříme, že v tomto případě bude Square Enix podnikat právní kroky.

17. 12. 2018     Zdroj

Kingdom Hearts 3 je titulem o němž jsme již několikrát psali. Někteří fanoušci mu mohou mít trochu za zlé, že kvůli němu se zatím příliš nedostává na Final Fantasy VII Remake. Ten je velmi očekáván a Tetsuya Nomura aktivně dokončuje právě Kingdom Hearts 3 z pozice režiséra. Rovněž ale pracuje jako režisér na zmíněném remaku. Jeho radost z toho, že titul bude příští měsíc na pultech byla jen krátká, neboť už nyní se daly sehnat kopie hry.

Kingdom Hearts 3 už je na internetu k prodeji

Jen z uživatelů Twitteru s přezdívkou Nibel zaregistroval, že se v poslední době začínají po internetu objevovat různá videa a obrázky ze hry, které evidentně nejsou od studia. Následně objevil i fotky samotných krabiček, které se pak dokonce prodávaly skrze Facebook Marketplace. Konkrétně šlo o verze pro Xbox One.

Na to reagoval i sám Tetsuya Nomura. Ten tvrdí, že zásadní prvky příběhu ve hře chybí a zřejmě budou odemčeny nějakým updatem. Zřejmě se tak studio v určitých ohledech pojistilo. Vypadá to, že ve hře zatím není konec. Jak se ale mohlo stát, že se hry dostaly tak brzy do oběhu je s podivem. Kingdom Hearts 3 vyjde 25. ledna pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.